Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o organizacji uroczystości zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
Klasy I–III
26 czerwca 2026 r. (piątek), godz. 8.00
Budynek przy ul. Warchałowskiego 4 – sala gimnastyczna.
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spotkają się z wychowawcami klas w wyznaczonych salach, gdzie nastąpi uroczyste wręczenie świadectw.
Klasy IV–VII
26 czerwca 2026 r. (piątek), godz. 9.00
Budynek przy ul. Hirszfelda 11 – boisko szkolne.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych uroczystość odbędzie się w sali gimnastycznej.
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie spotkają się z wychowawcami klas w wyznaczonych salach, gdzie nastąpi uroczyste wręczenie świadectw.
Klasy VIII
Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas VIII odbędzie się:
25 czerwca 2026 r. (czwartek), godz. 16.00
Budynek przy ul. Hirszfelda 11 – sala gimnastyczna
26 czerwca 2026 r. (piątek), godz. 8.10
uczniowie klas VIII spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych w budynku przy ul. Hirszfelda 11, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej.
Serdecznie zapraszamy uczniów oraz ich rodziców do udziału w uroczystościach kończących rok szkolny 2025/2026.