Przejdź do treści

Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków

Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków

Klasy I-II

Posiłki dla uczniów klas I-II są realizowane w stołówce Przedszkola nr 351 im. Wandy Chotomskiej przy ul. E. Warchałowskiego 4.

Ze względu na wielkość placówki przedszkolnej i szkolnej, w roku szkolnym 2022/23 nie przyjmujemy zgłoszeń z wykluczeniami żywieniowymi dzieci. Wyjątkiem jest dieta bezmleczna. Jeżeli są dzieci ze specjalnymi dietami. jest możliwość podgrzania własnych posiłków na kuchni. 

Cena posiłku

obiad dla kl. I, II – 8,00 zł

Odwołania

Istnieje możliwość odwołania posiłku  najpóźniej do godziny 8.00 danego dnia. Odwoływanie posiłków zgłaszane jest drogą emailową  na adres: 

obiady.sp323@eduwarszawa.pl

PLIKI DO POBRANIA :

Regulamin_posilkow_2023_24

Deklaracja OBIADY, oświadczenie rodziców kl. I-II

zal_3.REZYGNACJA_Z_OBIADOW.docx

zal4_harmonogram_platnosci 2023-24.pdf

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji:

  1. Zboża zawierające gluten tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne. 2. Skorupiaki 3. Jaja 4. Ryby 5. Orzeszki ziemne (arachidowe) 6. Soja 7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) 8. Orzechy: migdały, orzechy włoskie, nerkowca, brazylijskie, pistacje, makadamia 9. Seler 10. Gorczyca 11. Nasiona sezamu 12. Dwutlenki siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców 13. Łubin 14. Mięczaki i produkty pochodne
Skip to content